Skład zespołu

Zespół muzyczny Eldorado Band to duża dawka pozytywnej energii. Z nami twoja impreza stanie się czasem prawdziwej radości.

Gwarantuje to piątka muzyków  w składzie:


Bogusia

Duży talent, uczestniczka i laureatka wielu konkursów od najmłodszych lat. Piękny Głos, który zachwyca odbiorców po drugiej stronie sceny. Po prostu: posłuchajcie 🙂

Piotrek

Zespołowy wodzirej, poprowadzi Waszą uroczystość weselną czy imprezę – wesoło i z wyczuciem. Uczęszczał do Szkoły Muzycznej II st. im. K. Szymanowskiego W Rzeszowie w klasie organów. Może uświetnić Waszą Mszę Ślubną grą na organach kościelnych oraz w duecie z naszą Wokalistką stworzyć piękną oprawę wokalną ceremonii ślubnej.

Tomek

Absolwent Szkoły Muzycznej II st. im. K. Szymanowskiego
w Rzeszowie. Gra na saksofonie altowym oraz gitarze. Jego improwizacje oraz wokal dodają utworom świeżości i profesjonalizmu.

Patryk

Nasz pałker, mistrz stopy i werbla, nadaje rytm by wszystko przebiegało jak należy. Również ukończył Szkołę Muzyczną II st. w Rzeszowie

Kazik

Jego wieloletni staż muzyczny zapewnia, że zespół odnajdzie się w każdej sytuacji, z gitarą basową związany od najmłodszych lat.